Żłobek Katowice Ligota | Wesołe Misie

Wiemy jak ważne jest dla Was bezpieczeństwo Maluszka, jego dobre samopoczucie, dostęp do edukacji i poznawania świata. Z myślą o tym wszystkim powstał nasz Żłobek Wesołe Misie w Katowicach Ligocie.

To tu Wasze Dziecko będzie miało szerokie pole do aktywnego rozwoju umiejętności społecznych, do edukacji czy do odnajdywania swoich pasji.

Żłobek w Katowicach to placówka mieszcząca się na parterze budynków dzięki czemu ani rodzice z wózkami, ani dzieci, nie muszą pokonywać schodów które dla małych nóżek potrafią być prawdziwym wyzwaniem.
Placówka ma również dostępny parkingi dzięki czemu przywożenie i odbieranie dzieci jest prostsze.

Nasz żłobek oferuje dzienną opiekę nad dziećmi do lat 3. Prowadzimy zajęcia zorganizowane i zabawy swobodne, odpowiednio dostosowane do wieku naszych podopiecznych. Wyróżniamy dwie grupy wiekowe, a w każdej z nich grupa liczy niewiele, bo około 14 dzieci. Małe grupy pozwalają na lepszą organizację zabaw oraz na indywidualnie skupienie się na każdym podopiecznym, co daje mu poczucie bezpieczeństwa i należytej uwagi. Po więcej szczegółów zapraszamy do zakładki Program.

333

Dane kontaktowe:

tel: 534 92 55 03
email: kontakt@klubdlamalucha.pl

Żłobek w Katowicach


Adres:

Żłobek Wesołe Misie
ul. Piotrowicka 76C
40-724 Katowice
Godziny otwarcia: 6.30 do 17.00

Zobacz również:

Mapa dojazdu